Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Zvláštní a záhadné

Zvláštní a záhadné

Orig. název: Strange Evidence

Žánr: Dokumentární
Rok: 2017
Země původu: Velká Británie
Délka: 42 min

Na celém světě nás sleduje 300 milionů bezpečnostních kamer, a to nejen na ulici ale i v práci a v našich domovech. Občas zachycují záběry, které jako by se neřídily běžnými fyzikálními zákony. Tento seriál zkoumá záhady zachycené na záznamu a odhaluje vědecké základy některých z nejbizarnějších událostí, které kdy byly zaznamenány.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.