Fighting

UFC

Ultimate Fighting Championship, zkráceně UFC, je americká společnost, která organizuje nejslavnější zápasy ve smíšených bojových umění, jinak známé jako MMA (Mixed martial arts). UFC vznikla v roce 1993 v USA a jejím prezidentem je Dana White. První akce UFC proběhla 12. listopadu 1993 v Denveru. Za svou 28letou historii se stala jednou z nejbohatších sportovních značek světa. Nicméně kořeny těchto soubojů sahají až do antiky, základy najdeme v bojovém sportu zvaném Pankration. UFC zápasy kombinují bojové umění, jako je box, judo, karate, taekwon-do, brazilské jiu jitsu nebo muay thai. Během let se techniky různě proměňovaly, a tak dnes takový zápas shrnujeme jednoduše právě jako MMA. Svá pravidla ale tato soutěž samozřejmě má. UFC má 12 váhových kategorií, které se dělí…

Více o sportu

OKTAGON MMA

Ve světě bojových sportů je OKTAGON MMA bezpochyby tou nejvýznamnější a nejprestižnější organizací v Česku a na Slovensku. Přes svoji docela krátkou existenci si OKTAGON již stihl vybudovat pověst dominantního organizátora na domácí i mezinárodní scéně. Vychutnejte si nekompromisní souboje a skutečné hrdiny bojových umění v živém přenosu. Kde sledovat OKTAGON MMA? Nalaďte si náš kanál Premier Sport 4 HD! Tento kanál obsahují balíčky Malý, Střední, Velký, Sport a Oktagon. Pro sledování živého přenosu aktuálního OKTAGON turnaje je nutné vždy zakoupit balíček Oktagon.  

Více o sportu

KSW

KSW je jednou z nejlepších MMA organizací v Evropě a založili ji Martin Lewandoski a Maciej Kawulski. V roce 2017 se galavečer KSW konal poprvé mimo Polsko, konkrétně se jednalo o Dublin. Za dobu svého fungování se KSW představila například i v anglické aréně ve Wembley. Aktuálně v Konfrontacja Sztuk Walki působí pouze jeden český zápasník, kterým je Patrik Kincl. Český bojovník má podle statistik Sherdog bilanci 22 výher a 9 porážek. KSW champions, KSW fighters Zápasníci v KSW se mnohdy řadí do širší světové špičky. Mezi největší hvězdy patří například Roberto Soldić, který je šampionem ve welterové váze. V KSW se několikrát ukázal i Jan Błachowicz, který je aktuálně v americké UFC. Kde sledovat KSW? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 1 a Nova…

Více o sportu

WBC

World Boxing Council (WBC) – Mezinárodní boxerská federace je jednou ze čtyř hlavních organizací uznaných Mezinárodní boxovou síní slávy, která schvaluje profesionální boxerské zápasy, spolu s World Boxing Association, International Boxing Federation a World Boxing Organization. Kde sledovat WBC? Nalaďte si náš kanál STRIKE TV, který naleznete v balíčku Malý, Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

IBF

International Boxing Federation (IBF) – Mezinárodní boxerská federace je jednou ze čtyř hlavních organizací uznaných Mezinárodní boxovou síní slávy, která schvaluje profesionální boxerské zápasy, spolu s World Boxing Association, World Boxing Council a World Boxing Organization. Kde sledovat IBF? Nalaďte si náš kanál STRIKE TV, který naleznete v balíčku Malý, Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

WBA

World Boxing Association, dříve známá jako National Boxing Association, je nejstarší a jednou ze čtyř hlavních organizací, které schvalují profesionální boxerské zápasy, spolu se Světovou boxerskou radou, Mezinárodní boxerskou federací a Světovou boxovou organizací. Kde sledovat WBA? Nalaďte si náš kanál STRIKE TV, který naleznete v balíčku Malý, Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

WBO

World Boxing Organization je organizace, která schvaluje profesionální boxerské zápasy. Mezinárodní boxerská síň slávy jej uznává jako jednu ze čtyř hlavních skupin mistrovství světa, vedle Světové boxerské asociace, Světové boxerské rady a Mezinárodní boxerské federace. Sídlo WBO se nachází v San Juan, Portoriko. Kde sledovat WBO? Nalaďte si náš kanál STRIKE TV, který naleznete v balíčku Malý, Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

Bellator MMA

Na poli organizací smíšených bojových umění MMA je Bellator opravdovým pojmem. Organizace byla založena Bjornem Rebneyem v roce 2008, a jelikož bojové sporty zažívají dodnes neuvěřitelný boom, rozrostla se i tato soutěž. Promotéři Bellatoru zorganizovali již více než 250 turnajů, které jsou sledovány po celém světě. Zápasila zde jména jako Eddie Alvarez, Michael Chandler nebo Ben Askren. Českým a slovenským milovníkům MMA je určitě dobře známý trnavský rodák Attila Végh, kterému se podařilo v roce 2012 získat titul šampiona polotěžké váhy právě v této organizaci. Kde sledovat Bellator MMA? Nalaďte si naše kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2!  Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

WWE

WWE (World Wrestling Entertainment) je největší a nejsledovanější wrestlingová show na světě. WWE byla založena v roce 1952 a jen v USA její program pravidelně sleduje 13 milionů diváků. Programy RAW a Smackdown WWE vysílá do 145 zemí světa v 30 jazykových verzích. Nejpopulárnější je wrestling v USA, Kanadě, Japonsku a v Mexiku. Jde o nesoutěžní sport, protože vítěz zápasů je dopředu domluvený, zápasy wrestlerů tak kombinují prvky bojových sportů a divadla. Pravidla se mění někdy i během samotných zápasů, kdy proti sobě nakonec bojuje třeba deset mužů. Patrně nejznámějším wrestlerem všech dob je Hulk Hogan (*1953, USA). Na Telly lze sledovat tento pořad na kanále Strike. Kde sledovat WWE? Nalaďte si náš kanál Strike TV! Tento kanál obsahují balíčky Malý, Střední, Velký a Sport.

Více o sportu

Sledujte Telly na 14 dní zdarma

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarma. Stačí pár kliků.

Vyzkoušejte Telly zdarma

Sledujte Telly na 14 dní zdarma