Programová nabídka Telly

Roshn Saudi League

Žánr: Sportovní

Saúdská fotbalová liga patří v arabském světě a v Asii k těm nejpopulárnějším. Nyní ji začne poznávat i zbytek planety, včetně Česka, protože tu bude nastupovat Portugalec Cristiano Ronaldo.  Jeden z nejlepších hráčů všech dob bude oblékat dres klubu Al Nassr.

Fanoušci Cristiana Ronalda o svého oblíbence na obrazovkách Telly rozhodně nepřijdou! Podařilo se nám získat práva na vysílání Roshn Saudi League a vy se tak teď můžete těšit, že si budete moci vychutnat již utkání saúdské nejvyšší soutěže v čele s Al-Nassr Rijád, za který nastupuje legendární CR7. Zápasy (nejen) s Cristianem Ronaldem v Roshn Saudi League sledujte každý víkend na stanicích Premier Sport 1 a 2.

Kde sledovat Saudi Pro League?

Nalaďte si naše kanály Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ! Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(18 Kč za 1 den)
250 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(10 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(8 Kč za 1 den)
3000 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Zajímavosti o Roshn Saudi League

  • V lize běhají hráči v hodnotě 330 milionů euro
  • Ligu hraje 16 klubů a je v ní registrováno 564 hráčů
  • Nejvíc titulů – Al-Hilal – 18x vítěz ligy

Jaký je historicky nejúspěšnější střelec ligy?

Je jím Majed Abdullah se 189 góly.

Nejzajímavější přestup

Tím je rozhodně přestup Cristiana Ronalda z Manchesteru United do klubu Al-Nassr

Česká stopa v lize?

Ano, v současné době v lize působí čeští trenéři nebo bývalý hráč Zlína – Mirzad Mehanovič

Historie Saudi Pro League

Saudi Pro League, je nejvyšší saúdsko-arabská fotbalová soutěž. Její historie se počítá od roku 1976. Týmy hrají dvakrát každý s každým a po 34 kolech je vyhlášen Mistr Saúdské Arábie. Nejvíce trofejí má na kontě Al-Hilal s 18 tituly. Mezi jeho největší rivaly patří kluby Al-Ittihad, Al-Nassr a Al-Ahli, kde je také velká česká stopa v podání českých fotbalových trenérů. Saudskoarabská liga je jedna z nejkvalitnějších v Asii a pravidelně má úspěchy také v AFC Champions League, asijské obdobě Ligy Mistrů.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.