Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Legendy z Dogtownu

Legendy z Dogtownu 82 %

Orig. název: Lords of Dogtown

Žánr: Drama / Sportovní / Životopisný
Rok: 2005
Země původu: USA, Německo
Délka: 107 min

Snímek mapující počátek skateboardingu a jeho komercionalizaci se odehrává v 70. letech 20. století v kalifornské Santa Monice. V hlavních rolích můžeme vidět Johna Robinsona, Emila Hirsche, Victora Rasuka nebo Heatha Ledgera. Film je založen na událostech kolem členů party Z-boys. Ti se původně věnovali surfingu, dnes je však považujeme za hlavní osobnosti skateboardingu.  Příběh sám o sobě, ač vypráví o skutečných osobách, je fiktivní.

Děj nás zavede do přímořského města Santa Monica, konkrétně do obchodu Zephyr, který vlastní Skip Engblom (Heath Leadger). Jednoho dne mu do obchodu přijdou nová kolečka na skateboard, vyrobená z polyuretanu. Přesvědčí partu tehdejších surfařů k tomu, aby je zkusili. Stejně se v poslední době kvůli nedostatečným vlnám nudí. Skip ihned vidí skrytý potenciál surfařů a rozhodne se založit vlastní skateboardový tým Z-boys.

Tony Alva, Stacy Peralta a Jay Adams v tomto sportu excelují a postupně se stávají známými po celém pobřeží. Natolik, že si jich začnou všímat další lidé z branže, nabídnou jim sponzoring a přátelství se Skipem začne být ohroženo. Legendy z Dogtownu tak nejsou jen filmem o skateboardingu, ale také filmem o přátelství, dobrých a špatných rozhodnutích a o tom, jaké stinné stránky přináší sláva.

Režie filmu se ujala Catherine Hardwicke, scénář napsal sám Stacy Peralta. Někteří další členové originálních Z-boys si ve filmu zahráli drobné roli a objevil se v něm dokonce i Tony Hawk.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.