Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Prima ČESKO

Prima ČESKO 64 %

Orig. název: Prima ČESKO

Žánr: Publicistický
Rok: 2022
Země původu: Česko
Délka: 30 min

Nový pořad Prima ČESKO přináší divákům každý týden reportáže z naší domoviny. Pravidelně představujeme to nejzajímavější ze všech koutů České republiky. S našimi reportéry se vydáváme jak do českých, moravských i slezských luhů a hájů, tak zaznamenáváme a mapujeme krásy a zajímavosti z naší kultury i památek.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.