BabesTV (HD)

Vybrat balíček

BabesTV

Rozlišení: HD

Spustit teď

Dejte prostor své fantazii

Máte chuť na žhavou erotiku ve dvou? Nalaďte si televizní kanál BabesTV (HD), který se zaměřuje na lechtivou zábavu pro páry, aby si mohli nerušeně užívat v soukromí svého domova. Najdete zde pečlivý výběr smyslných scén mezi ženami, sexy trojice i lechtivá videa z mezinárodní produkce té nejvyšší kvality. Na erotické stanici BabesTV (HD) si zkrátka každý najde to své. Tak ztlumte světla, zapalte svíčky a nechte se svést.

Balíčky obsahující kanál BabesTV (HD)

Red

250 Kč měsíčně

Lechtivá podívaná pro dospělé. Užijte si o kapku více vzrušení v HD kvalitě.

12 TV kanálů

Hustler
Redlight
Brazzers
Reality Kings 1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.