Extasy (HD)

Vybrat balíček

Extasy

Rozlišení: HD

Spustit teď

Chcete zažít erotickou extázi?

Nalaďte si erotický TV kanál Extasy (HD), který se zaměřuje především na hardcore tematiku a zahraniční produkci. Program plný těch nejlepších mezinárodních porno filmů, ostřílených hereckých hvězd a vzrušujících lechtivých scén naladíte každý den od 6 do 22 hodin ve vysokém rozlišení obrazu. Erotickou stanici Extasy můžete sledovat pohodlně online na jakémkoliv zařízení, které má přístup k internetu.

Balíčky obsahující kanál Extasy (HD)

Red

250 Kč měsíčně

Lechtivá podívaná pro dospělé. Užijte si o kapku více vzrušení v HD kvalitě.

12 TV kanálů

Hustler
Redlight
Brazzers
Reality Kings 1

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.