Leo

Rozlišení: HD

Země: Česká republika

Zvuková stopa: CZE

Spustit teď

Sledujte erotiku v přímém přenosu

Nalaďte si českou soukromou televizní stanici LEO HD se zaměřením na domácí erotickou a pornografickou tvorbu. Těšit se můžete nejen na lechtivé erotické filmy a stovky originálních pořadů z produkce LEO TV, ale také na speciální živé pořady LEO NIGHT LIVE, ve kterých krásné české dívky předvádějí autoerotiku a přímo komunikují s diváky. Erotický televizní kanál LEO HD vysílá každý den od 22:00 do 06:00.

Balíčky obsahující kanál Leo HD

Red

250 Kč měsíčně

Lechtivá podívaná pro dospělé. Užijte si o kapku více vzrušení v HD kvalitě.

12 TV kanálů

Hustler
Redlight
Brazzers
Reality Kings 1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.