Leo Gold HD

Vybrat balíček

Leo Gold

Rozlišení: HD

Země: Česká republika

Zvuková stopa: CZE

Spustit teď

Užijte si to nejlepší z produkce LEO TV

Pouze na erotické televizní stanici LEO GOLD HD můžete sledovat výběr těch nejlepších českých, evropských a světových erotických pořadů, filmů a scén z produkce LEO TV. Nalaďte si moderní erotický TV kanál pro dospělé LEO GOLD HD kdykoliv a kdekoliv a zažijte nepřekonatelné vzrušení ve společnosti prvotřídních domácích i zahraničních hereckých hvězd. Vysílání je dostupné v HD kvalitě 24 hodin denně.

Balíčky obsahující kanál Leo Gold HD

Red

250 Kč měsíčně

Lechtivá podívaná pro dospělé. Užijte si o kapku více vzrušení v HD kvalitě.

12 TV kanálů

Hustler
Redlight
Brazzers
Reality Kings 1

Vyzkoušejte si Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro autorizaci zablokujeme 1 Kč, kterou do 4 dní odblokujeme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Součástí bezplatné periody nejsou kanály Nova Sport 3, 4, 5, 6 ani kanály Premier Sport. Pro sledování sportovních akcí si zakupte balíček Sport online a můžete fandit ihned.