Private TV HD

Vybrat balíček

Private TV

Rozlišení: HD

Spustit teď

Zažijte erotické dobrodružství každý den

Už vás nebaví vyšperkované porno filmy z luxusních vil? Nalaďte si erotický televizní kanál Private TV HD a dostaňte to nejlepší z evropské produkce. Díky realistickému prostředí můžete nechat rozběhnout vaši fantazii na plné obrátky. Sledujte lechtivé filmy ve vysokém rozlišení, které se odehrávají v levném hostelu nebo na chatě uprostřed lesa. O erotická dobrodružství na Private TV HD zkrátka není nouze.

Balíčky obsahující kanál Private TV HD

Red

250 Kč měsíčně

Lechtivá podívaná pro dospělé. Užijte si o kapku více vzrušení v HD kvalitě.

12 TV kanálů

Hustler
Redlight
Brazzers
Reality Kings 1

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Pro ověření karty si strhneme 1 Kč, kterou do 4 dní vrátíme zpět.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Upozornění: Kanál Premier Sport s přenosy UFC a Ligou mistrů UEFA není součástí balíčku Střední. Pokud si přejete sledovat sportovní přenosy, zakupte si balíček Sport online a můžete fandit ihned.