Programová nabídka Telly

EFL Skybet Championship

EFL Skybet Championship

Žánr: Sportovní

Anglie není jen Premier League. I druhá nejvyšší soutěž má rozhodně co nabídnout! V málokteré zemi v nižších ligách uvidíte vyprodané stadiony, výborný fotbal a také sportovní příběhy, které vás zasáhnou. Například Sunderland, jehož smutné období zdokumentoval samotný Netflix, se úspěšně probojoval zpět do EFL Skybet Championship s novým elánem a chutí se poprat o ty nejvyšší příčky. Jsou tu také mužstva, jako například Millwall, které je proslulé svými bouřlivými fanoušky. Ti patří mezi nejméně oblíbené na celých britských ostrovech.

Kde sledovat EFL Skybet Championship?

English Football League Championship je druhou nejvyšší anglickou fotbalovou soutěží, která se hraje od roku 2004, kdy nahradila Football League First Division. Sledujte zápasy živě na kanálech Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Stadiony 

Ne nadarmo se říká, že kdo chce zažít „starou dobrou“ Anglii, musí zamířit do nižších soutěží. Až na výjimky zde nenajdete moderní arény, ale klasické anglické stadiony, kdy se strmé tribuny prakticky dotýkají hran hřiště. Diváci jsou tak bezprostředními účastníky zápasu. Skvělá akustika těchto starší stánků pak dolaďuje jedinečnou atmosféru. Tady jsou příklady těch největších a nejslavnějších:

The Den (Millwall) – 20 146 diváků

BET 365 Stadium (Stoke City) – 30 089 diváků

Cardiff City Stadium – 33 280 diváků

Riverside Stadium (Middlesbrough) – 34 742 diváků

Stadium of Light (Sunderland) – 49 000 diváků

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.