Programová nabídka Telly

Serie A

Serie A

Žánr: Sportovní

Zažijte atmosféru prestižních fotbalových utkání v podání (nejen) horkokrevných Italů. Podaří se milánským týmům přerušit nadvládu historicky nejúspěšnějšího klubu Juventusu Turín? Jak se mu povede bez jeho hlavní hvězdy Cristiana Ronalda?

Serie A je nejvyšší fotbalovou ligou v Itálii, kterou prošly taková jména jako Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovic nebo brankář Gianluigi Buffon. Působí v ní dohromady 20 týmů, z nichž nejznámější a nejúspěšnější je právě Juventus Turín. Ten je bohužel známý i díky několika korupčním aférám, které slavný klub stály i titul. Kdo vyhraje slavnou italskou ligu tentokrát?

Kde sledovat Serii A?

Nalaďte si naše kanály Nova Sport 3, Nova Sport 4, Premier Sport 1 a Premier Sport 2 ! Tyto kanály obsahují balíčky Velký a Sport.

 

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Češi v italské lize

V italské lize momentálně působí dva Češi: Antonín Barák v týmu Hellas Verona a David Zima v týmu Turín FC. Mezi nejznámější česká jména, která se objevila v italské lize za dobu jejího fungování, patří Marek Jankulovski, Pavel Nedvěd nebo Patrik Schick. Pavel Nedvěd svoji profesionální hráčskou kariéru již ukončil. U fotbalu ale zůstal a momentálně působí jako viceprezident v klubu Juventus Turín.

Proč si nenechat ujít italskou ligu?

Italská liga byla dlouho známá svým defenzivním stylem hry, který byl pro diváka méně atraktivní. V posledních letech se ale proměnila v soutěž, kde hráči hrají útočně a střílí hodně gólů. To dokazuje i fakt, že slavný Cristiano Ronaldo přestoupil do Juventusu Turín na svou vlastní žádost.

Historie ligy

Nejvyšší italská fotbalová soutěž vznikla v roce 1929 a plynule navázala na předchozí italské celonárodní soutěže, které se hrály již od roku 1898. V soutěži hraje dohromady 20 týmů, které mezi sebou soupeří o slavný italský titul tzv. Scudetto. A jaké jsou historicky nejúspěšnější kluby této ligy?

  • Juventus Turín, který celkově získal 36 titulů,
  • FC Inter Milán s 19 tituly,
  • a hned za ním je AC Milán s 18 tituly.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.