Programová nabídka Telly

Omlouváme se, ale program již není aktuální.

Nejkrásnější krajiny světa

Nejkrásnější krajiny světa

Orig. název: Britain's Most Beautiful Landscapes

Žánr: Dokumentární
Rok: 2021
Země původu: Velká Británie
Délka: 8 min

Vydejte se s námi na cestu po nejkrásnějších a nejmajestátnějších přírodních krajinách světa, a to jak pomocí velkých panoramat, tak v detailních záběrech. Velkolepé záběry představují krásu řek, džunglí a hor ze všech úhlů. Každá etapa našich cest je plná poznání a objevů týkajících se jejich flóry a fauny, geografie a geologie i lidských příběhů dávných i současných, které jsou vetkány do míst, jimiž budeme projíždět. Grafické mapy a nové, ohromující satelitní snímky nás přesně umístí na klíčová místa naší cesty a zasvěcené komentáře nám poskytnou podrobnosti a objevy jak z výšky, tak z úrovně země. Pohodlně se usaďte, zpomalte a vydejte se s námi na podivuhodnou cestu krajinou, kterou jste vždy chtěli navštívit.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.