Programová nabídka Telly

Women’s Super League

Women’s Super League

Žánr: Sportovní

Ženská superliga je nejvyšší ligou ženského fotbalu, která se hraje v Anglii. Byla založena fotbalovým svazem v roce 2010 a svojí podstatou nahradila původní soutěž FA Women´s Premier League National Division. Účastní se jí dvanáct plně profesionálních týmů a díky své stoupající popularitě je zahrnuta i do finální verze série fotbalových videoher FIFA 23.

Kde sledovat Women´s Super League?

Nalaďte si naše kanály Premier Sport 1 HD a Premier Sport 2 HD! Tyto kanály obsahují balíčky Střední, Velký a Sport.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

o 43 % výhodnější (12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

o 52 % výhodnější (10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Zajímavosti

Které týmy a hráčky jsou nejúspěšnější?

Zatím nejvíce výher získal klub Chelsea, hned za ním následují Arsenal, Liverpool a Manchester City. Hráčkami s nejlepším skóre jsou Vivianne Miedema, Ellen White, Bethany England a také Fran Kirby.

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.