Programová nabídka Telly

Scottish Premiership

Scottish Premiership

Žánr: Sportovní

Sever Spojeného království, drsné podnebné podmínky a dva nesmiřitelní rivalové Celtic a Glasgow Rangers. To je Scottish Premiership neboli 1. skotská fotbalová liga! Soutěž, jejíž počátky se datují až do roku 1890, patří mezi nejsledovanější v Evropě. Zejména díky dvěma zmíněným týmům, jenž mají fanoušky po celém světě. Bouřlivá atmosféra však provází nejen toto derby. Velký náboj mají i další zápasy a v této lize vám zkrátka nedaruje nikdo nic zadarmo. Odehrát utkání na půl plynu je zde neodpustitelný hřích, a tak prakticky nehrozí, že by se divák u televize nudil. Skotský fotbal zkrátka táhne.

Kde sledovat Scottish Premiership?

Sledujte živě na kanále Premier Sport 1 na Telly!

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Rivalita Celtic vs. Rangers (Derby The Old Firm)

Nevraživost mezi Celticem a Rangers nemá ve světě obdoby. Historie vzájemných zápasů sahá až do roku 1888. Je tedy starší než samotná skotská nejvyšší soutěž. Rivalita těchto klubů přesahuje do celé společnosti. Obě tyto velké fotbalové značky rozděluje politický názor i náboženství. Zatímco příznivci Celticu se hlásí ke katolické církvi a jsou zastánci samostatného Skotska a Irska, Rangers zastávají protestantské hodnoty a jsou hrdou součástí jednotného britského království.

Ze vzájemných střetnutí je bezpochyby nutné vypíchnout finále skotského poháru z roku 1969, kdy se na stadionu Hampden Park mačkalo na 137 000 fanoušků. Taková návštěvnost dnes už není povolena, i přesto jsou zápasy těchto mužstev beznadějně vyprodány. A to nejen v The Old Firm derby.

Nejlepší kluby Scottish Premiership

Rangers FC – 55 titulů

Celtic FC – 53 titulů

Aberdeen FC – 4 tituly

Heart of Midlothian FC – 4 tituly

Hibernian FC – 4 tituly

 

Vyzkoušejte Telly na 14 dní zdarmaTyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí s tím související ochrana soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Vyplňte správně všechna pole webového formuláře a zadejte svou platební kartu. Proveďte autorizační platbu 1 Kč, díky které si ověříme platnost vaší karty.

Na email obdržíte jednoduchý návod k přihlášení do Telly. SMS zprávou vám pošleme přihlašovací heslo.

Na telefon vám pošleme přihlašovací údaje. Můžete ihned začít sledovat na 14 dní zdarma. Bezplatné období můžete kdykoliv ukončit. Po uplynutí zkušební doby přejdete na placenou verzi, dle balíčku, který jste si vybrali.

Poznejte všechny vychytávky internetové televize. Pozastavte si obraz, přetočte, vybírejte pořady z archivu dle hodnocení a nahrávejte.

Součástí bezplatného 14 denního období nejsou kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 ani možnost nahrávat pořady. Tyto kanály a možnost nahrávání se vám zaktivují v případě, že se rozhodnete dále pokračovat v placené verzi.