Finále Ligy mistrů
UEFA je tady!

Sledujte, kdo se stane vítězem
a vyhrajte balíček Sport online na 1 rok zdarma.

Více informací

SOUTĚŽ: Vyhrajte Sportovní balíček
na 1 rok zdarma

Vrchol sezony se blíží. Finále nejprestižnější klubové fotbalové soutěže, Ligy mistrů UEFA je tady! Získá hvězdný Manchester City vytouženou trofej? Nebo se bude radovat italský Inter Milán? Sledujte celý zápas již od 250 Kč.

Chcete fandit celý příští rok zdarma? Zakupte jakýkoliv Sport online balíček, vyplňte soutěžní kvíz a my vylosujeme 10 šťastlivců, kteří získají Předplacenou kartu Sport online na 365 dní zdarma.

AKTUALIZOVÁNO: Soutěž již byla ukončena.

Balíčky Sport online

Balíčky Sport online jsou dostupné okamžitě a pouze přes Telly aplikace (Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Apple TV, Xbox, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč). Jsou ideální volbou pro všechny sportovní fanoušky.

Objednat si je můžete sami přes portál moje.telly.cz. Pokud ještě nemáte aktivní účet, stačí se zaregistrovat a zvolit období. Po platbě přes platební bránu (VISA, Master Card, Google Pay, Apple Pay) se vám do několika vteřin Telly aktivuje. Vždy poslední den vybraného období se vám automaticky strhne platba za nadcházející období. Opakovanou platbu je kdykoliv možné bezplatně zrušit.

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Přehled sportovních kanálů

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Program Premier Sport 4 je v době vysílání živého přenosu turnaje OKTAGON (turnajové období) nedostupný. Pro sledování živého přenosu je nutné zakoupit doplňkový balíček Oktagon.