Největší sportovní
událost roku

Sledujte titulový zápas Jirky Procházky
v UFC - 12. 11. od 3:30 na Premier Sport 2!

Koupit živý přenos

Návrat šampiona UFC v zápase roku na Telly

Sledujte největší sportovní událost roku. Šampion polotěžké váhy UFC, Jirka BJP Procházka je zpět na cestě za znovuzískáním svého titulového pásu. V hlavním zápase galavečera UFC 295 v New Yorku změří své síly s vycházející brazilskou hvězdou, Alexem Pereirou. MMA zápas roku sledujte v neděli 12. 11. 2023 od 3:30 (našeho času) na Telly.

Jiří Procházka o titul šampiona UFC

Čekání je u konce, je to tady! Jiří Procházka se znovu popere o titul šampiona UFC. V americké Madison Square Garden zabojuje o pás pro šampiona proti Brazilci Alexi Pereirovi. Pro Procházku půjde již o čtvrtý zápas a zároveň druhou titulovou bitvu v této prestižní MMA organizaci!

Bez nadsázky největší sportovní událost roku pro české sportovní fanoušky nás čeká již tuto neděli v brzkých ranních hodinách. Po dlouhé vynucené pauze se Jiří Procházka vrací a bude znovu bojovat o titul šampiona polotěžké váhy ve slavné UFC!

Před téměř rokem a půl dokázal Procházka zdolat Glovera Teixeiru a stal se šampionem této váhové kategorie. Vážné poranění ramene však donutilo Procházku odevzdat titul zpět a čekat na moment, kdy dostane možnost o něj zabojovat znovu. Ten moment právě nastal.

UFC 295: Procházka vs. Pereira startuje 12. listopadu ve 3:30 na Premier Sport 2.

Návrat šampiona UFC v zápase roku na Telly

Sport online
na 14 dní

Kompletní sportovní zážitek na 2 týdny.

(21 Kč za 1 den)
300 Kč

Sport online
na 30 dní

Ideální volba pro váš sportovní měsíc.

(12 Kč za 1 den)
350 Kč

Sport online
na 365 dní

Maximální sportovní zábava na celý rok.

(10 Kč za 1 den)
3500 Kč
(*Nutné vytvořit registraci. Opakovaná platba)

Přehled sportovních kanálů

Zákazníkům nabízíme a poskytujeme pouze Programové balíčky s daným obsahovým zaměřením. Televizní programy zahrnuté v Programových balíčcích se mohou měnit.

Program Premier Sport 4 je v době vysílání živého přenosu turnaje OKTAGON (turnajové období) nedostupný. Pro sledování živého přenosu je nutné zakoupit doplňkový balíček Oktagon.

Sledujte UFC 295
a vyhrajte merch BJP

Hlavní titulový zápas UFC 295 Procházka vs. Pereira
12.11. 2023 (4:00 CET) z New Yorku sledujte živě na Telly.

Při nákupu do 10.11. 2023 můžete vyhrát kolekci BJP merche.

Nenechte si ujít žádný sportovní zážitek