Sledujte ŽIVĚ
OKTAGON turnaje


OKTAGON 48

Ty nejostřejší bitvy, pohledy do zákulisí
a magazíny OKTAGON MMA na Telly.

Chci sledovat ŽIVĚ

OKTAGON 48

OKTAGON 48: Poprvé ve Velké Británii. Nejlepší evropská MMA show se poprvé představila ve Velké Británii 4. 11. turnajem OKTAGON 48 v AO Areně v Manchesteru.

Ty největší MMA hvězdy včetně souboje dvou britských velikánů, které by v kleci nikdo nečekal. Jeden z nejslavnějších britských komiků Paul Smith si to rozdal s hvězdou britských reality show Jakem Quickendenem v souboji o historicky 1. šampiona muší váhy OKTAGONu. Jedna z nejlepších muších vah Evropy Aaron Aby vs. Elias Garcia, který mimo UFC nikdy nenašel přemožitele. Velikán bojové scény a bývalá světová #12 Scott Askham proti finišerovi Doussisovi se všemi 9️ výhrami před limitem. 3násobný champ Cage Warriors Jack Cartwright o titulového vyzyvatele bantamové divize. Střet #3 a #5 welterové váhy o vyšší pozici v žebříčku. To je bitva 2násobného titulového vyzyvatele OKTAGONu Alexe Lohorého a „Draculy“ Surdua s 9 finiši v 1. kole.

Vyřízení účtů rebela z ulice s policistou, ale také vycházející britské MMA hvězdy s legendou českého MMA – nepřátelský střet Shema Rocka, který byl 10 let na útěku před zákonem kvůli zločinu, který nespáchal. A proti němu Jaroslav Pokorný.

Bombardér „Gameover“ Polívka chce poslat tvrdě do důchodu dalšího bojovníka. Champ 5 organizací, liverpoolský „Řezník“ Lee Chadwick, je ale proti. A svým 48. MMA zápasem se se svou úctyhodnou kariérou touží rozloučit jasným vítězstvím.

„Jedi“ Wanliss, jenž se skvěle uvedl na Štvanici rychlým KO, tváří v tvář „Zabijákovi Britů“ Bahníkovi.

To vše a mnohem víc za doprovodu úžasné audiovizuální show, která v tobě umocní zážitek z celého turnaje.

Výsledky OKTAGON 48

👎ABY x 💪GARCIA I čas 5:00 I 2.kolo I 🥊ukončení TKO

💪ASKHAM x 👎 DOUSSIS I čas 5:00 I 3.kolo I 🥊ukončení DEC

❌ BAHNÍK x WANLISS – neproběhlo

💪QUICKENDEN x 👎 SMITH I čas 1:16 I 1 kolo I 🥊ukončení TKO

💪CARTWRIGHT x 👎 ASSIS I čas 2:15 I 1 kolo I 🥊ukončení SUB

💪STAINES x 👎 FRIMPONG I čas 2:02 I 4 kolo I 🥊ukončení SUB

👎 LOHORÉ x 💪SURDU I čas 4:10 I 1 kolo I 🥊ukončení KO

💪YOUSAF x 👎 DEH I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

👎 CHADWICK x 💪POLÍVKA I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

💪GELEZI x 👎 McDONALD I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

 

Sledovat aktuální OKTAGON živě

Zakupte si Oktagon balíček a nenechte si ujít živý přenos aktuálního OKTAGON turnaje

pouze 320 Kč (v den zápasu 400 Kč)

Ještě nejsem zákazníkem Telly

Oktagon balíček zakoupíte snadno na pár kliknutí. Sledovat můžete přes všechny Telly aplikace (smart TV, mobil, tablet, web).

Koupit živý přenos online

Možnosti paltby

Jsem zákazníkem Telly

Zadejte číslo smlouvy pro ověření. Naleznete ho na vaší poslední faktuře jako variabilní symbol.

Často kladené dotazy

Jsem zákazníkem jiného operátora, můžu zakoupit jen samostatný balíček Oktagon?

Pro sledování živého přenosu OKTAGON turnaje si můžete zakoupit samostatný balíček Oktagon, který má platnost od data zakoupení do 4 dnů po uskutečnění OKTAGON turnaje. Nemusíte kvůli tomu vypovídat smlouvu u svého stávajícího operátora.

Samostatný balíček Oktagon si můžete objednat jednoduše sami během pár minut přes zákaznický portál https://moje.telly.cz/registrace. Vyplníte požadované informace a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Následně vám na e-mail zvolený v registraci zašleme autorizační e-mail, který je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko „Ověřit e-mailovou adresu“. Po ověření e-mailové adresy je možné se přihlásit a po přihlášení zvolit požadovaný balíček kliknutím na tlačítko „Objednat“. Následně vás registrační formulář provede celou objednávkou. Na závěr zadáte údaje z platební karty, balíček zaplatíte a můžete sledovat.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Na jak dlouhé období si můžu balíček Oktagon zakoupit?

Zakoupený balíček Oktagon vám umožňuje sledovat nejbližší turnaj v čase zakoupení balíčku. Přístup k turnajovému přenosu platí vždy na období data turnajového dne a následující 4 dny po něm. Pokud chcete sledovat i další turnaj, je nutné si balíček OKTAGON zakoupit znovu.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Můžu si objednat balíček Oktagon na více turnajů za sebou?

Pro sledování více turnajů za sebou je třeba si pro každý turnaj znovu aktivovat balíček OKTAGON v https://moje.telly.cz/ nebo v https://zona.telly.cz/ (pokud jste již aktivní Telly zákazník s balíčky Malý, Střední nebo Velký).

Jaké turnaje OKTAGON můžu sledovat?

S balíčkem Oktagon vám neunikne žádný živý přenos OKTAGON turnaje.

Kalendář nejbližších OKTAGON turnajů:

OKTAGON 52: Newcastle – 27.1.2024
OKTAGON 53: Oberhausen – 10.2.2024
OKTAGON 54: Ostrava – 2.3.2024
OKTAGON 55: Stuttgart – 23.3.2024

 

Jaká je cena balíčku Oktagon a jak se mění v čase?

Cena balíčku je 320 Kč v předprodeji nebo 400 Kč v den turnaje a platí na jedno turnajové období (bez opakované platby).

Turnajové období trvá vždy od dne OKTAGON turnaje (zpravidla sobota) po 4 následující dny (zpravidla do středy). V tomto období je cena balíčku 400 Kč.

Po ukončení turnajového období lze objednat balíček v předprodeji za 320 Kč.

Balíček se vám zaktivuje ihned po nákupu a jeho platnost skončí po konci nejbližšího turnajového období.

 

Na jakých zařízeních můžu sledovat OKTAGON sledovat?

Balíček Oktagon můžete sledovat v našem širokém portfoliu Telly aplikací. V chytrých televizích Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.

Pokud jste již zákazníkem Telly / DIGI a sledujete televizi přes námi dodávaný set-top box nebo CA modul, balíček Oktagon vám půjde spustit i přes vaše zařízení.

Na kolika zařízeních můžu sledovat souběžně?

Oktagon balíček můžete sledovat na jednom zařízení.

Můžu sledovat Oktagon balíček i v zahraničí?

Všichni zákazníci Telly, kteří jsou uživateli televize přes internet, mohou sledovat vysílání Telly nejen na území České republiky, ale zároveň ve všech státech Evropské unie.

Přehled zařízení pro vyladěné sledování

Samsung Smart TV LG TV • Android TVHisense

Samsung Smart TV
LG TV • Android TV
Hisense

Apple TV

Apple TV

Chromecast

Chromecast

Mobily Android • iOS tablety Android • iPadOS

Mobily Android • iOS
tablety Android • iPadOS

Android a Google set-top box

Android a Google set-top box

Windows zařízení Web player

Windows zařízení
Web player