Sledujte ŽIVĚ
OKTAGON turnaje


OKTAGON 50

Ty nejostřejší bitvy, pohledy do zákulisí
a magazíny OKTAGON MMA na Telly.

OKTAGON 50

OKTAGON 50: Paradeiser vs. Buchinger 2

OKTAGON a jeho elitní fighteři se po 9 měsících vrátili do Ostravy, nejtvrdšího města republiky, kde bojová krev místním koluje v žilách. 

Legenda Ivana Buchingera znovu ožila a drala se na trůn lehké váhy, na který usedl v roce 2021 výhrou nad Paradeiserem. Ten od té doby udělal velký kus práce, stal se #1 divize a věřil, že tentokrát v titulové odvetě „Bukiho“ přejede.

Čas korunovat nového šampiona pérové váhy. Bývalý vládce lehké divize, fenomenální Keita, šel do boje s největším talentem OKTAGONu Samsonidsem, který se zdál býti nedotknutelným.

Nádherná přestřelka postojářských šampionů o další posun v žebříčku pérové váhy se rozpoutala mezi objevem roku Lengálem a švédským a mezinárodní šampionem v thajském boxu Barkem.

„Money“ Peňáz , talentovaný úkaz je se svými pavoučími pažemi schopen držet bezpečný distanc a zároveň ničivě zasahovat, zatímco protivník na něj nedosáhne. Rozzápasený tvrďák Ole Magnor na rozjezd pro Peňáze není vůbec nic příjemného.

Xavier zdevastoval rozjetého Strzelczyka, který dal do zápasu celé srdce, a stal se #3 polotěžké váhy OKTAGONu a světovou #76. Nyní dostal šanci otestovat svá kladiva proti Anglické demoliční jednotce Vinnimu

1. zápas v OKTAGONu a hned proti Kertészovi působil jako křest ohněm. Ammari Diedrickovi to ale vrásky nedělalo.

A ani tentokrát nechyběli domácí borci – ostravští srdcaři Matěj Kuzník, Ondřej Raška a Jan Široký.

To vše za doprovodu bohaté audiovizuální a světelné show.

A jako to dopadlo?

Výsledky OKTAGONU 50

💪KEITA x 👎SAMSONIDSE I čas 0:37 I 2 kolo I 🥊ukončení TKO

💪PARADEISER x 👎BUCHINGER I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení TKO

👎LENGÁL x 💪BARK I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

💪PEŇÁZ x 👎MAGNOR I čas 0:29 I 1 kolo I 🥊ukončení TKO

👎ŠIROKÝ x 💪CATACOLI I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

💪XAVIER x 👎VINNI I čas 1:27 I 2 kolo I 🥊ukončení TKO

💪HOSSEINPOUR x 👎KUZNÍK I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

💪KERTÉSZ x 👎DIEDRICK I čas I 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

👎KOTALÍK x 💪RAŠKA I čas 0:28 I 2 kolo I 🥊ukončení KO

👎KONRÁD x 💪NOVÁK I čas 4:07 I 2 kolo I 🥊ukončení TKO

 

Sledovat aktuální OKTAGON živě

Zakupte si Oktagon balíček a nenechte si ujít živý přenos aktuálního OKTAGON turnaje

pouze 320 Kč (v den zápasu 400 Kč)

Ještě nejsem zákazníkem Telly

Oktagon balíček zakoupíte snadno na pár kliknutí. Sledovat můžete přes všechny Telly aplikace (smart TV, mobil, tablet, web).

Koupit živý přenos online

Možnosti paltby

Jsem zákazníkem Telly

Zadejte číslo smlouvy pro ověření. Naleznete ho na vaší poslední faktuře jako variabilní symbol.

Nevíte si rady s objednáním OKTAGON balíčku?

Poradíme vám

Často kladené dotazy

Jsem zákazníkem jiného operátora, můžu zakoupit jen samostatný balíček Oktagon?

Pro sledování živého přenosu OKTAGON turnaje si můžete zakoupit samostatný balíček Oktagon, který má platnost od data zakoupení do 4 dnů po uskutečnění OKTAGON turnaje. Nemusíte kvůli tomu vypovídat smlouvu u svého stávajícího operátora.

Samostatný balíček Oktagon si můžete objednat jednoduše sami během pár minut přes zákaznický portál https://moje.telly.cz/registrace. Vyplníte požadované informace a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Následně vám na e-mail zvolený v registraci zašleme autorizační e-mail, který je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko „Ověřit e-mailovou adresu“. Po ověření e-mailové adresy je možné se přihlásit a po přihlášení zvolit požadovaný balíček kliknutím na tlačítko „Objednat“. Následně vás registrační formulář provede celou objednávkou. Na závěr zadáte údaje z platební karty, balíček zaplatíte a můžete sledovat.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Na jak dlouhé období si můžu balíček Oktagon zakoupit?

Zakoupený balíček Oktagon vám umožňuje sledovat nejbližší turnaj v čase zakoupení balíčku. Přístup k turnajovému přenosu platí vždy na období data turnajového dne a následující 4 dny po něm. Pokud chcete sledovat i další turnaj, je nutné si balíček OKTAGON zakoupit znovu.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Můžu si objednat balíček Oktagon na více turnajů za sebou?

Pro sledování více turnajů za sebou je třeba si pro každý turnaj znovu aktivovat balíček OKTAGON v https://moje.telly.cz/ nebo v https://zona.telly.cz/ (pokud jste již aktivní Telly zákazník s balíčky Malý, Střední nebo Velký).

Jaké turnaje OKTAGON můžu sledovat?

S balíčkem Oktagon vám neunikne žádný živý přenos OKTAGON turnaje.

Kalendář nejbližších OKTAGON turnajů:

OKTAGON 53: Oberhausen – 10.2.2024
OKTAGON 54: Ostrava – 2.3.2024
OKTAGON 55: Stuttgart – 23.3.2024

 

Jaká je cena balíčku Oktagon a jak se mění v čase?

Cena balíčku je 320 Kč v předprodeji nebo 400 Kč v den turnaje a platí na jedno turnajové období (bez opakované platby).

Turnajové období trvá vždy od dne OKTAGON turnaje (zpravidla sobota) po 4 následující dny (zpravidla do středy). V tomto období je cena balíčku 400 Kč.

Po ukončení turnajového období lze objednat balíček v předprodeji za 320 Kč.

Balíček se vám zaktivuje ihned po nákupu a jeho platnost skončí po konci nejbližšího turnajového období.

 

Na jakých zařízeních můžu sledovat OKTAGON sledovat?

Balíček Oktagon můžete sledovat v našem širokém portfoliu Telly aplikací. V chytrých televizích Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.

Pokud jste již zákazníkem Telly / DIGI a sledujete televizi přes námi dodávaný set-top box nebo CA modul, balíček Oktagon vám půjde spustit i přes vaše zařízení.

Na kolika zařízeních můžu sledovat souběžně?

Oktagon balíček můžete sledovat na jednom zařízení.

Můžu sledovat Oktagon balíček i v zahraničí?

Všichni zákazníci Telly, kteří jsou uživateli televize přes internet, mohou sledovat vysílání Telly nejen na území České republiky, ale zároveň ve všech státech Evropské unie.

Přehled zařízení pro vyladěné sledování

Samsung Smart TV LG TV • Android TVHisense

Samsung Smart TV
LG TV • Android TV
Hisense

Apple TV

Apple TV

Chromecast

Chromecast

Mobily Android • iOS tablety Android • iPadOS

Mobily Android • iOS
tablety Android • iPadOS

Android a Google set-top box

Android a Google set-top box

Windows zařízení Web player

Windows zařízení
Web player