Sledujte ŽIVĚ
OKTAGON turnaje


OKTAGON 55

Ty nejostřejší bitvy, pohledy do zákulisí
a magazíny OKTAGON MMA na Telly.

Chci sledovat ŽIVĚ

OKTAGON 55

Návrat nesmrtelného Kelta

Fanoušky oblíbení Jungwirth, Pukač, Kimball, Poppeck. Silně zastoupená česká a slovenská scéna v čele s Ryšavým, Szabovou, Polívkou, Bahníkem. A také bývalý titulový vyzyvatel Kertész ve střetu s elitním Stolzem. Masakr karta a top zápasy! To byl OKTAGON 55!

23. 3. se do hry vrátil jeden z nejznámějších bojovníků organizace, jehož dechberoucí zápasy patří k tomu nejlepšímu v OKTAGONu. Christian „The Kelt“ Jungwirth se představil přímo ve svém městě v odvetě s bratislavským princem Robo Pukačem. Vrátil pořážku?

Extrémní bitva borců s extrémní silou, která postaví celou arénu! To byl souboj kata „Ironside“ Poppecka s 9 KO v 1. kole, na kterého naběhnul hladový „Grizzly“ Kimball se 14 KO.

A další velký návrat! Jedna z největších bojovnic OKTAGONu, neporažená „Silent Killer“ Lucia Szabová, se po 3 letech vrátila k MMA v zápase s velkým jménem polské scény Gumiennou.

Povedlo se „Bomby“ Ryšavému pomstít týmového parťáka Pauluse, kterému minule nadělil 1. ukončení kariéry dosud neporažený Topallaj.

Nastartovaný ranař „Gameover“ Polívka ve střetu s finišerem Taburceanuem, který svedl naprosto šílenou přestřelku s Čepem.

16. zápas v OKTAGONu bývalého titulového vyzyvatele Kertésze s elitním Stolzem, jenž minule knockoutoval Kalašnika.

A další známí bojovníci OKTAGONu – Montagnac, striker Cordero, bývalá titulová vyzyvatelka Jacinta Austin či záruka skvělých řežeb Ruben „Viking“ Wolf.

A jak to dopadlo?

Výsledky OKTAGONU 55

💪JUNGWIRTH x 👎PUKAČ I čas 5:00 I 5 kolo I 🥊ukončení DEC

💪POPPECK x 👎KIMBALL I čas 3:30 I 1 kolo I 🥊ukončení TKO

👎STOLZE x 💪KERTÉSZ I čas 2:18 I 2 kolo I 🥊ukončení SUB

💪CORDERO x 👎SCHOBER I čas 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

👎WOLF x 💪HERZBERG I čas 5:00 I 1 kolo I 🥊ukončení TKO

💪TOPALLAJ x 👎RYŠAVÝ I čas 0:36 I 1kolo I 🥊ukončení KO

💪NAJAND x 👎BAHNÍK I čas 5:00I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

💪MONTAGNAC x 👎HEIL I čas I 5:00 I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

👎SERBEZIS x 💪DIEGA-SCHECK I čas I 0:53 I 3 kolo I 🥊ukončení KO

👎GUMIENNA x 💪SZABOVÁ I čas I 4:38 I 1 kolo I 🥊ukončení SUB

💪TABURCEANU x 👎AVRAMOVIC I čas I 5:00 I 2 kolo I 🥊ukončení TKO

💪AUSTIN x 👎WOJCIK I čas 5:00I 3 kolo I 🥊ukončení DEC

 

 

 

Sledovat aktuální OKTAGON živě

Zakupte si Oktagon balíček a nenechte si ujít živý přenos aktuálního OKTAGON turnaje

pouze 320 Kč (v den zápasu 400 Kč)

Ještě nejsem zákazníkem Telly

Oktagon balíček zakoupíte snadno na pár kliknutí. Sledovat můžete přes všechny Telly aplikace (smart TV, mobil, tablet, web).

Koupit živý přenos online

Možnosti paltby

Jsem zákazníkem Telly

Zadejte číslo smlouvy pro ověření. Naleznete ho na vaší poslední faktuře jako variabilní symbol.

Nevíte si rady s objednáním OKTAGON balíčku?

Poradíme vám

Často kladené dotazy

Jsem zákazníkem jiného operátora, můžu zakoupit jen samostatný balíček Oktagon?

Pro sledování živého přenosu OKTAGON turnaje si můžete zakoupit samostatný balíček Oktagon, který má platnost od data zakoupení do 4 dnů po uskutečnění OKTAGON turnaje. Nemusíte kvůli tomu vypovídat smlouvu u svého stávajícího operátora.

Samostatný balíček Oktagon si můžete objednat jednoduše sami během pár minut přes zákaznický portál https://moje.telly.cz/registrace. Vyplníte požadované informace a kliknete na tlačítko „Registrovat“. Následně vám na e-mail zvolený v registraci zašleme autorizační e-mail, který je nutné potvrdit kliknutím na tlačítko „Ověřit e-mailovou adresu“. Po ověření e-mailové adresy je možné se přihlásit a po přihlášení zvolit požadovaný balíček kliknutím na tlačítko „Objednat“. Následně vás registrační formulář provede celou objednávkou. Na závěr zadáte údaje z platební karty, balíček zaplatíte a můžete sledovat.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Na jak dlouhé období si můžu balíček Oktagon zakoupit?

Zakoupený balíček Oktagon vám umožňuje sledovat nejbližší turnaj v čase zakoupení balíčku. Přístup k turnajovému přenosu platí vždy na období data turnajového dne a následující 4 dny po něm. Pokud chcete sledovat i další turnaj, je nutné si balíček OKTAGON zakoupit znovu.

POZOR: Platnost balíčku Oktagon se váže vždy ke konkrétnímu OKTAGON turnaji a končí 4 dny po turnaji, zpravidla ve středu následujícího týdne po sobotním turnaji. Pokud si např. zakoupíte balíček Oktagon v pondělí po sobotním turnaji, kupujete si stále balíček na již uplynulý turnaj. Pro nákup balíčku na nadcházející OKTAGON turnaj počkejte do 5. dne po skončení předchozího turnaje, zpravidla do čtvrtka po sobotním turnaji.   

Můžu si objednat balíček Oktagon na více turnajů za sebou?

Pro sledování více turnajů za sebou je třeba si pro každý turnaj znovu aktivovat balíček OKTAGON v https://moje.telly.cz/ nebo v https://zona.telly.cz/ (pokud jste již aktivní Telly zákazník s balíčky Malý, Střední nebo Velký).

Jaké turnaje OKTAGON můžu sledovat?

S balíčkem Oktagon vám neunikne žádný živý přenos OKTAGON turnaje.

Kalendář nejbližších OKTAGON turnajů:

OKTAGON 56: Birmingham🇬🇧 Vlajka: Velká Británie Emoji Kopírovat Vložit 🇬🇧 – 20.4.2024

OKTAGON 57: Frankfurt – 4.5.2024

OKTAGON 58: Praha – 8.6.2024

OKTAGON 59: Bratislava  – 20.7.2024

OKTAGON 62: Frankfurt – 12.10.2024

 

 

Jaká je cena balíčku Oktagon a jak se mění v čase?

Cena balíčku je 320 Kč v předprodeji nebo 400 Kč v den turnaje a platí na jedno turnajové období (bez opakované platby).

Turnajové období trvá vždy od dne OKTAGON turnaje (zpravidla sobota) po 4 následující dny (zpravidla do středy). V tomto období je cena balíčku 400 Kč.

Po ukončení turnajového období lze objednat balíček v předprodeji za 320 Kč.

Balíček se vám zaktivuje ihned po nákupu a jeho platnost skončí po konci nejbližšího turnajového období.

 

Na jakých zařízeních můžu sledovat OKTAGON sledovat?

Balíček Oktagon můžete sledovat v našem širokém portfoliu Telly aplikací. V chytrých televizích Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.

Pokud jste již zákazníkem Telly / DIGI a sledujete televizi přes námi dodávaný set-top box nebo CA modul, balíček Oktagon vám půjde spustit i přes vaše zařízení.

Na kolika zařízeních můžu sledovat souběžně?

Oktagon balíček můžete sledovat na jednom zařízení.

Můžu sledovat Oktagon balíček i v zahraničí?

Všichni zákazníci Telly, kteří jsou uživateli televize přes internet, mohou sledovat vysílání Telly nejen na území České republiky, ale zároveň ve všech státech Evropské unie.

Přehled zařízení pro vyladěné sledování

Samsung Smart TV LG TV • Android TVHisense

Samsung Smart TV
LG TV • Android TV
Hisense

Apple TV

Apple TV

Chromecast

Chromecast

Mobily Android • iOS tablety Android • iPadOS

Mobily Android • iOS
tablety Android • iPadOS

Android a Google set-top box

Android a Google set-top box

Windows zařízení Web player

Windows zařízení
Web player